Aksaray Klima Servisi

Aksaray Klima Servisi olarak İstanbul Aksaray semtinde bulunan potansiyel müşterilerimiz için klima sistemlerinde yanlış giden bir şeyler olursa ve profesyonel müdahale gereken durumlar için eğitimli, deneyimli ve işini iyi yapan teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Her marka ve model klimalara özel servis hizmeti vermekteyiz. Teknisyenlerimiz klimanız ile ilgili şikayetlerinizi dikkatle inceleyerek değerlendirmesini yapar ve ihtiyaç doğrultusunda onayınızı aldıktan sonra gerekli işlemleri yerine getirirler.

Servis olarak müşteri memnuniyeti bizim için esastır. Güler yüzlü, garantili ve bilinçli servis hizmeti almak her klima sahibinin hakkıdır ve biz bu hizmetleri tüm İstanbul il’i geneline ulaştırmayı amaçlamaktayız. Klima montajından gaz dolumuna, klima bakımından tamir işlemlerine, söküm, yer değişimi ve her türlü onarım hizmeti için bizimle iletişimde kalın.

 • İstanbul geneli acil arızalara müdahale
 • Soğutma ve ısıtma problemleri onarımı
 • Tüm Klima çeşitlerine sistem bakımı
 • Her mekan, yapı ve ortama Klima montajı
 • Adresten adrese klima söküm, taşıma ve montajı
 • Her çeşit klima gazlarının dolumu
 • Tüm klima çeşitlerine kumanda temini ve satışı

Bilgi birikimimiz, tecrübe ve deneyimlerimiz, uzman teknisyenlerimiz ve uygun fiyatlarımız ile müşterilerimize alabilecekleri en kaliteli hizmeti sağlamayı kendimize görev edindik ve bunu başardığımıza inanıyoruz. Bizde hep daha fazlası var.

Aksaray Klima Montaj Hizmeti

Klima montajı profesyonellere bırakılması gereken bir iştir. Eğer klima montajı yapılırken izleme şansınız olduysa montajın sadece montaj olmadığını görmüş olmanız gerekir. Klima montajı yapıldığı ortama göre uzun zaman alabilecek bir işlemdir. Klima seçimi, yer seçimi, servis seçimi hepsi düzgün ve kaliteli bir klima montajı için oldukça önemlidir.

Biz müşterilerimize kaliteli ve estetik bir klima kurulumu vaad ediyoruz. Montajlarımızda görselliğin yanı sıra klimanın en iyi verimi sağlayabileceği noktayı belirleyip kurulumumuzu ona göre gerçekleştiriyoruz. Aksaray Klima Servisi olarak bizden alacağınız montaj hizmetinizde montaj kurallarına dikkat edildiğinden emin olabilirsiniz.

Aksaray Klima Bakım Hizmetleri

Düzenli klima bakımı bir klima sahibi için olmazsa olmazdır. Klimalar çalıştıkça ortamdaki tozu, sigara dumanını ve mikropları çekerler. Toz filtrelerini düzenli temizleyerek bir nebze olsun bakım yapmış olsanız da bakteri, kötü koku ve performans kaybını önleyemezsiniz. Bu durumda profesyonel servis bakımı şarttır. Antibakteriyel kimyasallarla yapılan bir periyodik bakımın avantajları aşağıda sıralanmıştır.

 • Kimyasallar iç ünite petekleri arasındaki pisliklerin dışarıya çıkmasını sağlar.
 • Antibakteriyel kimyasallar sağlık tehditi olan bakteri ve mikroplar yok edilir.
 • Klimanızın performansında artış olur ve elektrik tüketiminde azalma meydana gelir.
 • Elektronik devreler ve elektrik tesisatı gözden geçirilir ve olası arızalar gerçekleşmeden önlenir.

Bakım yapılırken klimanızın gaz basıncı ve miktarı ölçülür, fazlalık veya eksiklik varsa tamamlanır. Klima servisi olarak dolum ve ilave yaptığımız gazlar R410A, R407C ve R417A. R22 gazı yerine R417A dolumu yapmaktayız. R22 gazı çevreye zararından dolayı üretimden kaldırılacaktır. Alternatif olarak R417A gazı R22 gazı kullanan klimalar için uygundur.

Aksaray Klima Servisi olarak gerek klima montajı, gerek klima bakımı, gerek klima tamiri ve onarımı ya da adresten adrese söküm ve kurulum hizmetleri olsun ihtiyaç duyabileceğiniz tek servistir. Klima ile aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri sağlamaktayız. Bizi her zaman arayabilirsiniz.

Aksaray Klima Servisi

markalar