Alibeyköy Klima Servisi


Klimaxx – Alibeyköy Klima Servisi

Eyüp ilçesi mahallelerinden Alibeyköy bölgesine klima servisi olarak teknik hizmet veriyoruz. Bizi diğer servislerden ayıran en önemli özelliklerimiz hizmet kalitemiz, müşteri değeri bilinci, hizmet sonrası servis garantisi ve müşterilerimiz ile iyi diyalog.

Alibeyköy sakiniyseniz ve gözünüz arkada kalmadan klima cihazlarınızı güvenilir ellere teslim etmek isterseniz şanslısınız çünkü Klimaxx olarak biz bu konuda çok iddialıyız.

Alibeyköy Klima Montajı

Alibeyköy Klima Montajı

Montajını yaptırmak istediğiniz Split, Salon ve Tavan Tipi Klimalarınızın kurulumlarını en iyi verimi alabileceğiniz noktayı seçerek itina ile gerçekleştiriyoruz. Dikkat ettiğimiz standart montaj kurallarımız var. Amacımız sadece kurulumu gerçekleştirmek değil klimanızı yüksek performans ile uzun yıllar sorunsuz kullanmanıza olanak sağlamak.

Alibeyköy Klima Bakımı

Alibeyköy Klima Bakımı

Sağlıksız beslenir ve düzenli checkup yaptırmazsanız ileride hastalıklar sizin için kaçınılmaz olacaktır. Tıpkı insanlar gibi klimalar da düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar ve bakımsız kaldıklarında arıza yaparlar. Kendi sağlığınız ve klimanızın rahat çalışması için antimikrobiyal ilaçlarla periyodik olarak klima bakımlarını yaptırmanızda yarar var. Bakımsız klimalar bakteri yuvalarına dönüşür ve bu bakteriler havaya karışır ve nefes almanızla birlikte akciğerlerinize ulaşır ve sizi hasta ederler. 


Klima Onarımı ve Gaz Dolum Hizmeti


Alibeyköy Klima Tamiri

Klimanız sizi sıcak yaz aylarında yarı yolda mı bıraktı? Olabilir sonuçta elektrikli cihazlar arıza yapabilirler ve bu gerçekleştiğinde onarılmaları gerekir. Kompresör, Sensör, Gaz Sorunu, Elektronik Kart Arızası ya da herhangi başka bir arıza durumunda gerekli onarım ve parça değişim işlemlerini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.


Alibeyköy Klima Gaz Dolumu

Alibeyköy mahallesinde herhangi bir nedenden dolayı klimanın gazı eksilirse veya tamamen kaçarsa biz öncelikle gaz kaçma ve eksilme nedenini tespit edip kaçağa neden olan sorunu ortadan kaldırıyor ve Klimanızın kullandığı R22 – R410A – R417A ve R407C gibi klima gazlarının dolum işlemini yapıyoruz.

markalar