Halıcıoğlu Klima Servisi (Klimaxx) iklimlendirme sistemlerinin onarımı, kurulumu ve bakımı konusunda uzmandır!


Halıcıoğlu – Hasköy – Sütlüce – Çıksalın

Halıcıoğlu Klima Servisi

Deneyim, tecrübe ve bilgi birikimiyle, Klimaxx Servis Teknisyenleri soğutma ve iklimlendirme teknolojileri, klima sistemlerinin onarımı, kurulumu ve bakımı alanında Halıcıoğlu Klima Servisi adı altında Halıcıoğlu ve çevre halkına hizmet etmeyi kendilerine amaç edinmişlerdir.

2012 yılında Halıcıoğlu’nda kurulan firmamız 7 yıllık bir geçmişe rağmen çalışanlarının ve teknisyenlerinin uzun yıllar bu sektörün ünlü Klima ve Beyaz Eşya markalarının teknik servis bölümlerinde 10 – 20 senelik çalışma hizmetleri olmuştur ve tecrübeleri buradan gelmektedir.

Uzun yıllara dayanan profesyonel tecrübemizle, soğutma ve iklimlendirme teknolojisi için ideal çözüm ortağıyız. Halıcıoğlu sakinlerine kalite, uzmanlık, garanti ve müşteri memnuniyeti vaadimiz var. İşini iyi bilen ve iyi yapan güler yüzlü, ve ilgili bir servis ile çalışın, bizden hizmet isteyin.

Klima Hizmetlerimiz Nelerdir?

Klima servislerinden beklen başlıca hizmetler bellidir, örneğin: Klima Montajı ya da Klima Tamir ve Onarımı ve elbette Klima Bakımı. Biz ihtiyacınıza cevap verebilecek klima hizmetlerimizi aşağıda özetledik. Almak istediğiniz hizmet için 0551 190 96 60 numaralı telefonumuzu arayarak bizden aynı gün acil (servis ekibi uygun ise) veya belirlenen bir gün ve saat için servis randevusu alabilirsiniz.

Halıcıoğlu Klima Montajı

Her marka model klima için montaj hizmeti veriyoruz.
9000 Btu’dan 56000 Btu’ya kadar her kapasite Tavan, Salon veya Duvar tipi split klimaların evlere, iş yerlerine, ofislere, fabrikalara ve konteyner gibi yapı ve binalara montaj hizmeti için bizden servis talep edebilirsiniz.

Halıcıoğlu Klima Montajı

Halıcıoğlu Klima Tamiri

Elektrik ile çalışan aygıtlar olan klimaların zamanla arıza yapmaları olasıdır. Arıza yapan, bozulan klimaya profesyonel müdahale gerekir. Klima Servisleri bunun için var. Halıcıoğlu Klima Servisi klimanızın sorunu ne olursa olsun onarımını garantili olarak gerçekleştirir.

Halıcıoğlu Klima Tamiri

Halıcıoğlu Klima Bakımı

Performans kaybı yaşayan, kötü kokular yayan, odaya su akıtan klimanız varsa bakım zamanı geçeli uzun zaman olmuş demektir. Düzenli bakım klimanızı uzun yıllar kullanmanızı, daha verimli çalışmasını, mikrop ve bakterilerden arınmasını sağlar ve asla ihmale gelmez.

Halıcıoğlu Klima Bakımı

Halıcıoğlu Klima Gaz Dolumu

Siz de klimanızda performans kaybı, gaz kaçağı gibi durumlar yaşarsanız bizi arayın. Halıcıoğlu Klima Servisi olarak kaçağı bulup onarımını yapıyoruz ve R22, R407C, R410A, R417A, R32 gibi klima gazların vakum sonrası tekrar dolumunu gerçekleştiriyoruz.

Halıcıoğlu Klima Gaz Dolumu

Klima Hizmet Listemiz:

 • Halıcıoğlu’nda Klima Montajı
 • Halıcıoğlu’nda Klima Tamiri
 • Halıcıoğlu’nda Klima Sökümü
 • Halıcıoğlu’nda Klima Yer Değişimi
 • Halıcıoğlu’nda Klima Gaz Dolumu
 • Halıcıoğlu’nda Klima Kompresör Değişimi
 • Halıcıoğlu Arçelik Klima Kumanda Satışı
 • Halıcıoğlu Airfel Klima Kumanda Satışı
 • Halıcıoğlu Mitsubishi Klima Kumanda Satışı
 • Halıcıoğlu Vestel Klima Kumanda Satışı
 • Halıcıoğlu’nda Beko Klima Kumanda Satışı
 • Halıcıoğlu’nda Akıllı Klima Kumandası Satışı

Klimaxx Halıcıoğlu Klima Servisi her türlü klima servis işlemi için sizden çağrı beklemektedir. Yukarıda yazan işlemler hariç farklı klima işlemleri için bizden danışma ve keşif talep edebilirsiniz. Şantiyelerde inşaat halindeki binalara bakır boru tesisatı döşeme, döşeli tesisatlara toplu klima montajı, VRV/VRF sistem bakım, onarım, arıza tamiri ya da su damlatan veya akıtan klimanın bu sorununun çözümü gibi her işlem için hizmetinizdeyiz.

markalar
Servis İste