Uydu Yayın Sorunlarınıza Çözüm

Uydu Servis İşlemleri

Neredeyse tüm binalarda, evlerde ve dairelerde uydu anteni ve uydu yayını mevcut. Ya apartmanıznızda bulunan merkezi sistemi kullanırsınız ya da kendi anteninizi kullanırsınız fakat uydu antensiz kaliteli yayın izleyemezsiniz. Üstelik çanak antenler ile yabancı ülkelere ait yayınları da izleyebilirsiniz, hem de cam gibi görüntü ile. Dijital Yayın, HD yayın derken Ultra HD yani 4K yayınlar sayesinde filmlerdeki plaj sahnelerinde kum tanelerini bile sayabilir hale geldik. Her iyi şeyin eksik yanları da vardır. Örneğin uydu yayınları için kar, fırtına, yağmur gibi etkenler ya da kablo kopmaları, kısa devreler vs. vs. Sorunsuz uydu yayını izleyebilmek için iyi bir uydu servisine ihtiyacınız olacaktır. Problem yaşadığınızda tekrar Televizyon keyfinizi kaldığı yerden devam ettirecek bir uydu servisi. İşte biz bu Uydu Servisiyiz. Klimaxx Uydu Servisi olarak yaşayacağınız tüm uydu sorunlarında size çözüm sunmak bizim işimiz.

Uydu Çanak Kurulumu

Her ebatta çanak anten kurulumu yapıyoruz. İzlemek istediğiniz tüm yabancı uydulara ve Dsmart, Digiturk, Filbox ve Tivibu gibi platformların kurulumları için de bizi arayabilirsiniz.

Uydu Sinyal Ayarı

Sinyal seviyenizde azalma varsa ya da hiç sinyal alamıyorsanız muhtemelen çanağınızın ayarı kaçmıştır. Sinyal seviyenizi maksimuma çıkaracak ince ayar işlemini itina ile yapıyoruz

Multifeed Kurulumu

Multifeed kurulumu yeni yeni yaygınlaşmaktadır. Avantajı çanak anteninden tasarruf etmek. Tek çanak ile 2 veya daha fazla uydu izlemek isterseniz multifeed kurulumu yapıyoruz

Santral Kurulumu

Merkezi uydu sistem kurulumu yapmaktayız. 20 - 30 - 40 daire için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Santral kurulumu dışında yaşadığınız santral sorunları ve kablo problemlerinede çözüm sunmaktayız.

Uydu Ekipman Satışı

Çanak Anten, Diseqc, 2'li 4'lü, 8'li LNB, HD Uydu Alıcı, Scart Uydu Alıcı, Uydu Alıcı Kumandası, Uydu Kablosu, Uydu Santrali, Multifeed, Televizyon Askı Aparatı, gibi uydu malzemelerinin satışını ve kurulumunu yapıyoruz.

Televizyon Kurulumu

Duvara Televizyon kurulumu yapıyoruz. Askı aparatınız yoksa onu da biz temin ediyoruz. Kurulumunu gerçekleştiremediğiniz Televizyonların kanal tarama, kanal düzenleme, sistem güncelleme gibi işlemleri sizin yerinize yapıyoruz.